Дома Видео Нова комедија од Србија: Погледнете го овој автогол ?

Нова комедија од Србија: Погледнете го овој автогол ?

Нов комичен гол ни пристигнува од Србија.

Само една недела откако голман си ја фрли топката во својата мрежа (тука), голманот на Раднички од Крагујевац, Лазар Раичевиќ прими автогол по враќањето на топката од неговиот фудбалер.

Станува збор за натпревар од вториот ранг во Србија во натпревар помеѓу Раднички од Крагујевац и Земун.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Адеми: Супер е што завршивме први ама нема време за славење

Тимот на Динамо вчера со победата на гости против Феенорд обезбеди место во нокаут фазата …