Дома Фудбал Европско првенство во фудбал ЕУРО „Никогаш доста од забава“, УЕФА објави интересно видео од нашиот тренинг

„Никогаш доста од забава“, УЕФА објави интересно видео од нашиот тренинг

На неколку часа до почетокот на натпреварот со Украина УЕФА објави интересен тренинг на македонската фудбалска репрезентација.

Видеото кое е објавено на страната на УЕФА е со наслов „Никогаш не е доста од забава“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Европско првенство во фудбал ЕУРО

Проверете

Повеќе нема дилеми, Роналдо останува во Јувентус

Иднината на Кристиано Роналдо беше предмет на шпекулации и многу медиуми тврдеа дека може …