Дома Луд Спорт Несекојдневна сцена: Тренерот почна да го шамари помошникот (видео)

Несекојдневна сцена: Тренерот почна да го шамари помошникот (видео)

0

На Натпреварот од Копа Судамерикана помеѓу екипите на Аргентинос Јуниорс и Депортес беше видена една навистина бизарна сцена.

Натпреварот, освен по победничкиот гол за домаќините ќе биде запаметен и по еден инцидент на клупата.

Имено, во 84-та минута тренерот на домашните Гамеро одлучи да ги ошамари својот помошник, кој не му остана должен.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

ТРАНСФЕРИ ВО ЖИВО: Нејмар е главна тема, Милан носи големо засилување

Влегуваме во последната недела од преодниот рок, а нашата редакција навремено ве известува…