Дома Фудбал Останато Непроценливо: Фудбалот го разбираат сите – мало дете слави погодок на својот тим! (ВИДЕО)

Непроценливо: Фудбалот го разбираат сите – мало дете слави погодок на својот тим! (ВИДЕО)

0

Добро познато е дека фудбалот го разбираат скоро сите, од најмалдите до најстарите, а видео кое ни пристигнува од Италија е доказ за тоа.

Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Mајсторија: Пјаниќ го матираше грчкиот голман од 30 метри! (ВИДЕО)

Во овие моменти во рамките од квалификациите за Европското првенство 2020 репрезентацијата…