Дома Фудбал Останато Непроценливо: Фудбалот го разбираат сите – мало дете слави погодок на својот тим! (ВИДЕО)

Непроценливо: Фудбалот го разбираат сите – мало дете слави погодок на својот тим! (ВИДЕО)

0

Добро познато е дека фудбалот го разбираат скоро сите, од најмалдите до најстарите, а видео кое ни пристигнува од Италија е доказ за тоа.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

10 годишно момче болно од леукемија ја испрати најтажната порака до Михајловиќ: Волкот не е злобен како што звучи!

Конференцијата која ја одржа Синиша Михајловиќ во саботата погоди многумина, а посебно едн…