Дома Фудбал Лига на шампиони Неверојатно промашување на Џеко🎥

Неверојатно промашување на Џеко🎥

Интер во рамките на второто коло од Лигата на шампиони му гостува на Шахтјор, а после првото полувреме резултатот е 0:0.

Најголем „виновник“ за тоа е Един Џеко, кој имаше неверојатно промашување во првиот дел.

Босанецот промаши празен гол од само три метри далечина…Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Што правеше Мегваер кога Дака постигна гол? 🎥

Maнчестер Јунајтед вчера беше поразен во натпреварот против Лестер, а после овој пораз се …