Дома Луд Спорт Најпознатата хрватска навивачка е атракција во Катар📷

Најпознатата хрватска навивачка е атракција во Катар📷

Најпознатата хрватска навивачка Ивана Кнол пристигна во Катар во живо да ја бодри својата селекција.

Ивана додатно ја подгреа температурата пред стадионот „Ал Бајт“, кога се појави во провокативно издание.


Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


Таа беше вистинска атракција пред стадионот, па многу марокански и хрватски фанови и се приближија за да се сликаат со неа.

Ивана стана позната за време на Мундијалот во Русија кога ги бодреше „коцкестите“ и беше атракција на трибините.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Навивачите на Ајнтрахт направија хаос, повредени 50 полицајци🎥

Повеќе од 50 полицајци се повредени вчера по тепачките со навивачите во Франкфурт непосред…