Дома Офсајд Можеше да биде најатрактивната тенисерка, а сега промовира друг спорт

Можеше да биде најатрактивната тенисерка, а сега промовира друг спорт

Паула Антонела Бланко не е познато име во светот на тенисот, но затоа во падел полето е исклучително популарна.

Ако стигнеше до врвот на ВТА листата сигурно ќе имаше огромни спонзорски договори затоа што не се плаши да го покаже своето атрактивно тело.


Каде ќе биде најинтересно викендов!? ↓↓↓


Сега работи на промоција на паделот и често пати објавува атрактивни фотографии од терените. На Инстаграм ја следат повеќе од 300.000 луѓе.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Порно актерка објави видео: Напаѓачот на Челзи и бара – голи фотографии! 🎥

Астрид Вет која е боксерска, но и снима филмови за возрасни објави разговор со напаѓачот н…