Дома Топ вести Мајсторија на Барди на тренинг (видео)

Мајсторија на Барди на тренинг (видео)

Македонскиот репезентативец Енис Барди се врати на колективни тренинзи со тимот на Леванте.

Ла Лига ќе продолжи на 8-ми јуни, а екипите веќе почнаа со колекитивни тренинзи во своите тренинг центри.

На вчерашниот тренинг Барди и соиграчите играа одбојка со нозе, а нашиот репрезентативец покажа класа и освои поен со „ножички“.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Топ вести

Проверете

Казната нема да влијае: Де Брујн останува во Манчестер Сити!

Патрик де Костер, агент на ѕвездата на Манчестер Сити Кевин де Брујн ја коментираше евенту…