Дома Луд Спорт Манолас се извади од памет кога во новиот клуб го пречекаа со лав🎥

Манолас се извади од памет кога во новиот клуб го пречекаа со лав🎥

Костас Манолас го напушти Олимпијакос и реши да потпише за екипата на Шарах од Обединетите Арапски Емирати.


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Грчкиот дефанзивец имаше интересен момент  на презентацијата во новиот клуб бидејќи беше пречекан со лав.

На снимањето на промотивниот клип Манолас беше блиску до лавот, па во еден момент се извади од памет.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Мачката Љубица е голем фан на Црвена Звезда, не пропушта ниту еден меч🎥

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Српските медиуми…