Дома Видео Македонските ракометари тренираат со „Послушајте патриоти“ 🎥

Македонските ракометари тренираат со „Послушајте патриоти“ 🎥

Maкедонија ситно одбројува до почетокот на Европското првенство.

Нашиот национален тим од 18:00 часот ќе ги одмери силите со Словенија, а натпреварите од групната фаза ќе ги играме во Дебрецин.

На официјалната страна на РФМ беше објавено видео на кое репрезентативците се загреваа додека во позадина одеше песната „Послушајте патриоти“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Голманот на Квинс Парк Ренџерс постигна гол против Сандерленд 🎥

На вчерашните натпревари во Чемпионшип видовме еден интересен момент кој вреди да се обеле…