Дома Луд Спорт Крв леташе на сите страни: Ова е најбруталната ММА тепачка (видео)

Крв леташе на сите страни: Ова е најбруталната ММА тепачка (видео)

1

Брутални сцени беа видени во текот на борбата помеѓу Еди Клајн Јуниор и Леви Квин!

Квин на крајот мораше да го признае поразот, откако Клајн го фати во „гилотина“.

Претходно гледачите гледаа спектакуларна борба, а колку беше брутално доволно говори фактот што половина ринг беше прекриен со крв.

Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Луд Спорт

Проверете

Распродажба во Барса, овие петмина мораат да заминат – Погледнете ги бројките и СЕ ќе ви стане јасно!

Проценките се јасно изнесени, клубот вака едноставно не може да функционира… Барсело…