Дома Видео Испочитувани сите „корона правила“: Фудбалери потпишуваа договори во парк пред зграда (ВИДЕО)

Испочитувани сите „корона правила“: Фудбалери потпишуваа договори во парк пред зграда (ВИДЕО)

Интересно видео ни пристигнува од Романија каде што еден нисколигаш покажа како според сите мерки треба да се потпише нов договор со своите фудбалери.

Двајцата фудбалери, Андреј Кристеа (36) и Козман Фрасинеску (35) соработката со Политехника ја продолжија пред зграда во парк.

Погледнете како изгледаше сето тоа:

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Харгривс: Вернер ќе ја грее клупата во Ливерпул

Раководството на Ливерпул веќе подолго време работи на трансферот на напаѓачот на Лајпциг,…