Дома Фудбал Останато За стативите во Скопје слушна целиот свет 📸

За стативите во Скопје слушна целиот свет 📸

Место резултатот или нешто друго после натпреварот помеѓу Шкендија и Тотенхем главна тема во медиумите се стативите.

Не само кај нас, објавата на Жозе Мурињо по натпреварот придонесе за димензијата на головите да ни се смее целиот свет. Мурињо искористи прилика и направи вистиснко шоу, а ние добивме една лоша реклама.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Реал објави последни снимки од „Бернабеу“ – погледнете како сега изгледа култниот стадион 🎥

Како што модерниот фудбал стана бизнис најбогатите клубови на денешницата се обидуваат сво…