Дома Фудбал Европско првенство во фудбал ЕУРО Жареше и палеше во Катар, а сега со „жешка“ фотографија го најави и Европското првенство! 📸

Жареше и палеше во Катар, а сега со „жешка“ фотографија го најави и Европското првенство! 📸

Ивана Кнол, навивачката која дефинитивно беше една од оние која го обележаа Мундијалот во Катар е подготвена да навива за Хрватска и во Германија.

Кнол со текот на Мундијалот стана позната ширум светот, даваше интервјуа за разни светски медиуми, а очигледно е подготвена и сега да биде во центарот на вниманието.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


На социјалните мрежи таа објави фотографија со која и потврди дека е веќе во Германија каде што го чека првиот натпревар на своите миленици. Првиот натпревар Хрватска го игра веќе во сабота и тоа против Шпанија, а во нејзината група се уште и Италија и Албанија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Европско првенство во фудбал ЕУРО

Проверете

Кукуреља го одржа ветувањето – драстично го промени имиџот!

Фудбалскиот репрезентативец на Шпанија Марк Кукурела го исполни ветувањето и ја oфарба кос…