Дома Видео Дончиќ уживаше во ноќен клуб со хитот на Саша Матиќ 🎥

Дончиќ уживаше во ноќен клуб со хитот на Саша Матиќ 🎥

Далас и Лука Дончиќ не се во борба за шампионската титула во НБА, па така Словенецот слободното време додека се игра плеј-офот го користи за опуштање и релаксација.

Во овие моменти тој е на одмор во Хрватска, па сега беше снимен како ужива во популарен клуб со стиховите од песна на Саша Матиќ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Вознемирувачко видео: Тешка повреда на македонски фудбалер во Азербејџан 🎥

Maкедонскиот фудбалер, Кристијан Велиновски кој настапува во екипата на Сумгаит од Азербеј…