Дома Фудбал Останато Германски полицаец „леташе орли“ со навивачите на Албанија 🎥

Германски полицаец „леташе орли“ со навивачите на Албанија 🎥

Навивачите на Албанија и Хрватска вчера предизвикаа бурни реакции со однесувањето и срамните провокации, а сега се појави и видео од еден член на германската полиција.

На социјалните мрежи беше објавена кратка снимка од германски полицаец кој се пдриружва на навивањето на Албанците, па и заедно со нив го правеше препознатливиот двоглав орел.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Лапорта: Сега конечно сме во ситуација да делуваме на трансфер пазарот

Претседателот на Барселона, Жоан Лапорта рече дека во Ханси Флик ја гледа вистинската личн…