Дома Луд Спорт Вознемирувачки: Видете како фудбалерот го убива судијата!

Вознемирувачки: Видете како фудбалерот го убива судијата!

Трагедијата која се случи во мексиканската лига каде фудбалер поради црвен картон уби судија денес го потресе целиот свет. (ОВДЕ)

Низ медиумите сега се појави и снимка на која се гледа трагичниот момент. Фудбалерот му задава силен удар во глава, несреќниот судија паѓа како покосен, но за жал починува на лице место и покрај брзата интервензија на лекарите.


Србија прв тест за "големиот" најскап фаворит! Холандија во проблеми! ↓↓↓


Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Хаос во Гелзенкирхен: Се тепаа албански и српски навивачи! 🎥

Во Гелзенкирхен каде што вечерва треба репрезентацијата на Србија да игра против Англија с…