Дома Фудбал Останато Видео: Тричко стрелец во победата на АЕК

Видео: Тричко стрелец во победата на АЕК

Maкедонецот кој настапува во Кипар Иван Тричковски беше стрелец во денешниот натпревар против Омонија кој неговиот АЕК го доби со 1:3. Погледнете го неговиот погодок.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Меси херој на ПСЖ, Интер го најде лекот за Шериф 🎥

Вечерва се играа натпревари од третото коло во Лигата на шампионите. Интер го најде лекот …