Дома Фудбал Останато Видео од под развиореното големо македонско знаме во Букурешт

Видео од под развиореното големо македонско знаме во Букурешт

Како што се ближи почетокот на првиот натпревар на Македонија така атмосферата се повеќе се загрева.

Букурешт денес наликува најмногу на македонски град, а останува само нашите момци после да дадат се од себе, а на се сомневаме дека ќе биде така. Можеме само да замислиме како ќе биде ако денес победиме.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Официјално: Покетино го продолжи договорот со ПСЖ

Aргентинскиот стратег Маурисио Покетино во ПСЖ пристигна во јануари на местото на Томас Ту…