Дома Фудбал Англија Видео: Автогол со пета на Ерик Бејли – тешко дека повторно би му успеало…

Видео: Автогол со пета на Ерик Бејли – тешко дека повторно би му успеало…


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Ливерпул на „Олд Трафорд“ се врати во игра и тоа со автоголот со пета на Ерик Бејли…Погледнете го автоглот на Бејли.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Англија

Проверете

Хаверц призна дека го викаат магаре и откри зошто

Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓ Ѕвездата на…