Дома Видео „Вечното дерби“ не може да помине без тепачка на „Делии“ и „Гробари“ 🎥

„Вечното дерби“ не може да помине без тепачка на „Делии“ и „Гробари“ 🎥


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Црвена Звезда успеа да остане непоразена во „вечното дерби“ со Партизан на домашен терен, натпреварот беше завршен без голови.

Големото дерби во српскиот фудбал не донесе преголеми возбудувања на теренот, но како и вообичаено и овој пат надвор од него имаше вистински хаос. Двете навивачки групи имаа пресметка на улиците во Белград пред натпреварот кој се играше на „Рајко Митиќ“.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Наполи и Де Лаурентис под истрага за сомнителни трансфери!

Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓ Наполи и сопственикот…