Дома Видео Велосипедист „врат искрши“ за да види девојка покрај патеката 🎥

Велосипедист „врат искрши“ за да види девојка покрај патеката 🎥

Интересна ситуација беше забележана со словенечкито велосипедист Матеј Мохорич кој ја изнасмеа јавноста во трката Париз – Руибаи каде што заврши на петтата позиција.

Не беше неговиот пласман причина за тоа што се најде во центарот на вниманието, туку затоа што на сред трка „вратот ќе го искреше“ за да ја види девојката покрај патеката. Видеото многу брзо стана хит на социјалните мрежи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Удри дете со рекет на трибините на Ролан Гарос и доби само парична казна 🎥

Ирина Камелија Бегу заработи само парична казна за инцидентот од второто коло на Ролан Гар…