Дома Офсајд Ванда самата откри: Цели две години била и со Макси Лопез и со Икарди

Ванда самата откри: Цели две години била и со Макси Лопез и со Икарди

Ванда Нара која светот на фудбалот стана најмногу позната по неверството кон Макси Лопез сега со таа тема повторно го сврте вниманието на јавноста.

Сега Ванда му го честиташе роденденот на Икарди и напиша дека ова е нивни 10-ти роденден заедно со што сама откри дека била со Икарди уште пред се да биде објавено во 2013 година.

Од 2013 година е познато за врската помеѓу Ванда и Икарди, а според она што сега таа самата го објави тие биле заедно од 2011 година.

„10 родендени заедно и многу исполнети соништа и уште многу кои треба да се остварат. Ти си една од оние личности кои заслужуваат многу повеќе од три желби“, напиша Ванда под фотографијата.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Најпознатата спортска новинарка има дечко со потекло од Македонија

Најзгодната спортска новинарка Дилета Леота почна нова љубовна врска, а нејзин избраник ов…