Дома Видео Ваков страшен нокаут не е виден од поодамна: Слушнете го само звукот на ударот!

Ваков страшен нокаут не е виден од поодамна: Слушнете го само звукот на ударот!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Игнасио Бахамодес заслужи договор со Дајна Вајт и во иднина ќе може да се бори во УФЦ серијата.

Бахамдоес со удар со нога во глава го нокаутираше Едсон Гомез. За Чилеанецот ова беше втор настап во натпреварувањет Контендер Сериес, а следниот пат кога ќе се најде во октагон ќе биде член на УФЦ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Алегри збесна по грешката на Ди Марија 🎥

Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓ Јувентус се пласираш…