Дома Останати Тенис Вавринка ја има најдобрата фотографија од домашната изолација (ФОТО)

Вавринка ја има најдобрата фотографија од домашната изолација (ФОТО)

Бројни спортисти ширум светот овие денови се соочени со досадата со оглед на тоа дека се затворени во своите домови поради коронавирусот.

Еден од нив е Стан Вавринка кој на фотографија направрна во фотошоп покажа како му поминува еден ден во изолација.

Коментари
Advertisements
Прочитајте поврзани статии
Load More In Тенис

Проверете

Фотографија од момче со топка на улиците во Милано ја воодушеви Италија се огласи и Заниоло (ФОТО)

Италијанскиот весник „Кориере дела Сера“ објави една симпатична, но и тажна фотографија на…