Дома Видео Meси во реклама за „Пепси“ изведе нова магија 🎥

Meси во реклама за „Пепси“ изведе нова магија 🎥

Лионел Меси и сезонава игра во фантастична форма и тој е еден од најзаслужните што Барселона е во мртва трка со Атлетико и Реал за титулата во Ла Лига.

Често пати Меси покрај мајсториите на теренот своите вештини ги покажува и во раззни реклами. Сега во реклама на „Пепси“ ја имаше главната улога – погледнете што изведе.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Богаташ купи клуб за да може да игра неговиот син од 126 килограми📷

Фудбалските клубови за жал станаа „играчки“ на богатите луѓе. Па неверојатна приказна ни п…