Дома Видео Џејмс Харден не личи на професионален кошаркар 🎥

Џејмс Харден не личи на професионален кошаркар 🎥

Џејмс Харден се најде на мета исмејување поради неговата физичка форма и загревањето пред дуелот со Лејкерси.

Харден од натпревар во натпревар изгледа како да станува се подебел и подебел, а дека има вишок килограми можеше да се забележи и во последниот дуел со Лејкерси.

Ѕвездата на Хјустон изгледаше навистина комично, а натпреварот го заврши само со 16 поени.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Сите поени во кариерата на Коби во видео 37 секунди 🎥

Пред точно една година на денешен ден спортот и кошарката останаа без големиот Коби Брајан…