Дома Луд Спорт Хесе Родригез прегазен со автомобил од бившата девојка!🎥

Хесе Родригез прегазен со автомобил од бившата девојка!🎥

Хесе Родригез важеше за голема надеж на Реал Мадрид, но никогаш не успеа да ги оправда очекувањата и неговата кариера замина во друг правец.

Шпанецот пред неколку години беше во центар на внимание кога поранешната девојка Аура Руиз го обвини дека го занемарил нивното дете кое има здравствени проблеми.

Хесе има пет деца со три различни деца, а очигледно наскоро по шести пат би можел да стане татко, а овој пат мајката ќе биде Роко Амар, која е бремена.

Сепак, родригез очигледно уште има недоразбирања со Руиз, а по една караница се случил сериозен инцидент, кога таа го прегазила со автомобил.

На социјалните мрежи се појави снимка на која се гледа моментот кога бившиот играч на Реал девојката го удира со автомобил и пријателите му помагаат да се движи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Му згазна на лице на противникот, а судијата не му даде ниту жолт картон 🎥

На синоќешниот натпревар помеѓу Евертон и Арсенал, беше виден еден од најгрубите стартови …