Дома Луд Спорт Урнебесно: О’Саливен прдна среде меч, па го обвини судијата?

Урнебесно: О’Саливен прдна среде меч, па го обвини судијата?

Легендарниот Рони О’Саливен продолжува со неверојатните сцени на неговите настапи.

За време на мечот против Метју Стивенс на Отвореното првенство на Северна Ирска беше видена урнебесна ситуација.

Рони прдна среде натпревар, па се сврти кон судијата и го праша:

„Ти го направи тоа?“

Потоа сепак призна дека тој го направил тоа, а сцената денес е хит на социјалните мрежи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Официјално: ПСЖ нема да гостува во Скопје на 10. декември

По одложувањето на натпреварот на Вардар на гости кај ПСЖ, денес ЕХФ потврди дека нема да …