Дома Луд Спорт Урнебесна анимација на победата на Македонија против Германија🎥

Урнебесна анимација на победата на Македонија против Германија🎥

Историската победа на Македонија против Германија во Дуизбург силно одекна во цела Европа.

Веб порталот „Just Cartoon“ направи урнебесна анимација на натпреварот и одлично ги долови „слепиот судија“, промашувањето на Вернер, големата победа…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Oфицијално: Флик го напушта Баерн!

Tренерот на Баерн Минхен Ханси Флик и официјално си заминува. Германскиот стратег за негов…