Дома Офсајд Сопругата на судијата кој го судеше финалето на Мундијалот е вистинска „секс бомба“! (фото)

Сопругата на судијата кој го судеше финалето на Мундијалот е вистинска „секс бомба“! (фото)

0
pitana

Ромина Ортега е поубавата половина на Нестор Питана.

Аргентинскиот судија Нестор Питана во претходните денови беше во центарот на вниманието бидејќи го судеше финалето на Мундијалот помеѓу Франција и Хрватска.

Откако Светското првенство и прашината полека се спушта на ред дојде неговата атрактивна сопруга Ромина Ортега.

Атрактивната Ромина го привлече вниманието со провокативните фотографии кои често ги објавува на својот Инстаграм профил.


Следете го Sportski.mk и на


Una vueltita por @gayatrispa🙊 #bronceado #perfecto

A post shared by Romina Ortega🦄 🇦🇷 (@romiiortegaa) on

Boom dia😊

A post shared by Romina Ortega🦄 🇦🇷 (@romiiortegaa) on

GRACIAS CRISTOBAL🙌

A post shared by Romina Ortega🦄 🇦🇷 (@romiiortegaa) on

☀️🌴🙆

A post shared by Romina Ortega🦄 🇦🇷 (@romiiortegaa) on

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Не вреди само Савиќ повеќе од „стотка“: Неговата девојка го покажа жешкото тело на скапоцена јахта (фото)

Сергеј Милинковиќ Савиќ во овој момент е еден од најбараните фудбалери во светот. Србинот …