Дома Македонски спорт Слушнете ја целата химна на репрезентацијата на Македонија за настапот на ЕП! 🎥

Слушнете ја целата химна на репрезентацијата на Македонија за настапот на ЕП! 🎥

Oткако денес Фудбалската федерација на Македонија објави дел од химната во изведба на „Суперхикс“ набрзо на „Јутуб“ каналот на „360 степени“ беше објавена целосната верзија.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Македонски спорт

Проверете

Ќе биде интересно во Дортмунд: Белингам со убав гол брзо ја анулира предноста на Сити! 🎥

Борусија Дортмунд преку младиот Белингам брзо ја анулира предноста на Манчестер Сити. Бели…