Дома Офсајд Проблеми во семејството на Роналдо: Долорес не ја сака Георгина!

Проблеми во семејството на Роналдо: Долорес не ја сака Георгина!

Дел од шпанските и медиумите на Островот сметаат дека знаат зошто Кристиано Роналдо и Георгина Мартинез се уште не стапиле во брак иако се веќе долго во врска.

Според она што се пишува вистински хаос владеел во семејството на големата ѕвезда. Наводно, мајката на Роналдо не била воодушевена од Георгина и му зборувала на Роналдо да не „официјализира“ врската со неа.

Се наведува дека таа му се обратила со зборовите: Таа е со тебе само поради славата и парите.

Инаку, во јавноста добро позната е врската на Роналдо со неговата мајка, од слични причини кои се наведуваат сега за со Георгина Роналдо ја прекина врската со руската манекенка Ирина во минатото.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Ќерката на Гвардиола во врска со фудбалерот на Тотенхем

Фудбалерот на Тотенхем, Деле Али англиските медиуми го забележале со ќерката на Пеп Гварди…