Дома Фудбал Европско првенство во фудбал ЕУРО Навивач на Србија си ги бара парите за доаѓањето на ЕП назад 🎥

Навивач на Србија си ги бара парите за доаѓањето на ЕП назад 🎥

Репрезентацијата на Србија вчера со гол во 95. минута против Словенија се извлече од пораз, иако тој бод Србите го прославија бидејќи беше и тоа како важен во битката за осминафиналето, сепак постои и незадоволство.

За место во следната фаза на Србија и е потребна победа против Данска во последното коло. Сепак, дел од навивачите не веруваат дека со тоа што нивната репрезентација го прикажа до сега можат до победа.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


На социјалните мрежи беше објавено и видео од српски навивач кој си ги бара парите за патувањето во Германија назад.

@nicolae_golea Čovjek objasnio: Iskreno obraćanje srpskog navijača na Euru u Njemačkoj #euro2024 #fudbal #nogomet ♬ original sound – Nicolae Golea
Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Европско првенство во фудбал ЕУРО

Проверете

Лапорта: Сега конечно сме во ситуација да делуваме на трансфер пазарот

Претседателот на Барселона, Жоан Лапорта рече дека во Ханси Флик ја гледа вистинската личн…