Дома Актуелно Златан Ибрахимовиќ шокираше со новиот изглед📷

Златан Ибрахимовиќ шокираше со новиот изглед📷

Златан Ибрахимовиќ денес со објава на Инстаграм ги шокираше фановите.

Тој објави фотографија со новиот имиџ на која се гледа дека целосно ја истрижил косата.

Долгата коса му беше заштитен знак на Златан во текот на целата кариера, па трансформацијата е навистина шокантна.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Продолжува очајот на Црвените: И Челси славеше на Енфилд

Фудбалерите на Челси синоќа во гости го победија Ливерпул со 1:0 во дерби натпреварот на 2…