Дома Фудбал Гори дел од „Сантијаго Бернабеу“ 🎥

Гори дел од „Сантијаго Бернабеу“ 🎥

Се запалил дел од стадионот на Реал Мадрди „Сантијаго Бернабеу“.


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓На социјалните мрежи од предмалку можат да се видат снимки како гори дел од „Бенабеу“ на кој во овие моменти се работи на реновирање. Повеќе информации засега, како и од што настанал овој пожар не е познато.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Фудбал

Проверете

Дерби на денот: Последна шанса за Меси и Левандовски

ЕКСКЛУЗИВНО: 50 БЕСПЛАТНИ СПИНОВИ БЕЗ ДЕПОЗИТ - РЕГИСТРИРАЈ СЕ НА МОЦАРТ! Денес на програм…