Дома Останати Викенд најава: Уште едно големо дерби во Англија! 🎥

Викенд најава: Уште едно големо дерби во Англија! 🎥

Како се ближи крајот на сезона, така ќе станува се поинтересно. Посебно, во Премиер лига каде што ретко кој може да прогнозира што ќе се случи на крајот.

Во Серија А освојува Интер, Франција освојува ПСЖ, Германија – Баер Леверкузен, Шпанија реал е речиси сигурен, но во Англија може да се случи да гледаме драма до самиот крај.Реал е речиси сигурен, али Англија … Викендов, нема нешто вау, ама добро е.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останати

Проверете

Фјури со тешки обвинувања: Усик победи затоа што Украина е во војна

Олександар Усик е новиот светски шампион во бокс, откако во голема борба го победи Тајсон …