Дома Видео Видете како се посрамоти Муса Сисоко!

Видете како се посрамоти Муса Сисоко!

0

Менаџерот на Тотенхем, Покетино му даде шанса на Сисоко да ги одигра последните минути на мечот против Дортмунд, а тоа беше доволно на Французинот денес да му се смее цел свет.

Имено, Сисоко во последните моменти излезе сам прет противничкиот гол, сакаше атрактивно да заврши, но на крајот се избрука. Погледнете!

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Повеќе P. K.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Нејмар погодуваше, но и „кроеше“ мрежички

Фудблаерот на Селтик Џејмс Форест лошо помина во еден од дуелите со најскапиот фудбалер во…