Дома Луд Спорт Видете во каков луксуз ужива Роналдо 📷

Видете во каков луксуз ужива Роналдо 📷

Еден од најдобрите и најбогати светски фудбалери, Кристиано Роналдо и неговата вереница Георгина Родригез не се воздржуваат да покажат во што уживаат кога станува збор за луксузот во приватниот живот.

Асот на Јувентус и неговата поубава половина живеат вистински живот на „висока нога“. Георгина на своите фанови на социјалните мрежи одлучи да им покаже во каков раскош и лукуз ужива со Кристиано. Со своите над 10 милиони следбеници на Инстаграм сподели фотографија од внатрешноста на приватниот авион од Роналдо.

Покрај луксузниот авион најкоментирана била и чантата на Георгина. Убавата манекенка носи ултра скапа чанта од брендот „ Hermés Birkin“ вредна околу 18 000 фунти.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

Спортска трагедија: Почина млад мотоциклист после пад од мотор

19 годишниот Мото 3 возач Џејсон Дупаские им подлегна на повредите и почина по синоќешниот…