Дома Видео (Видео) Погледнете ја Мајсторијата на Јармолеко против Тотенхем

(Видео) Погледнете ја Мајсторијата на Јармолеко против Тотенхем

0
yarmolenko

Во овие моменти се игра натпреварот помеѓу Тотенхем и Ливерпул, а токму на овој натпревар Украинецот Андреј Јармоленко постигна прекрасен погодок. Погледнете…

Прочитајте поврзани статии
Повеќе S. D.
Load More In Видео

Проверете

Видео: Нејмар погодуваше, но и „кроеше“ мрежички

Фудблаерот на Селтик Џејмс Форест лошо помина во еден од дуелите со најскапиот фудбалер во…