Дома Фудбал Лига на шампиони Видео: Контроверзна ситуација – Беше ли голот на ЦСКА против Јунајтед регуларен?

Видео: Контроверзна ситуација – Беше ли голот на ЦСКА против Јунајтед регуларен?

Фудбалерите на Манчестер Јунајтед губат на полувремето во натпреварот против ЦСКА, но голот кој го постигна Џагоев може да се каже дека беше сомнителен. Со оглед на тоа што Џагоев беше најблиску до голот на „ѓаволите“ не сметајќи го фудбалерот на Јунајтед кој беше надвор од теренот.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Лига на шампиони

Проверете

Кавани: После пресвртот на Барселона одев на психотерапија

Единсон Кавани призна дека имал сериозно психички проблеми по фамозниот пресврт на Барсело…