Дома Актуелно Вака изгледа најскапиот тим во Лигата на шампиони📷

Вака изгледа најскапиот тим во Лигата на шампиони📷

Вечерва започнува новата сезона во најелитното европско натпреварување, Лигата на шампиони.

Европските гиганти ќе ја започнат битката за најпрестижниот трофеј и ќе гледаме дуели на најголемите фудбалски ѕвезди.

Порталот „Трансфермаркет“ го состави тимот од најскапите фудбалери кои ќе настапуваат во Лигата на шампиони.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Актуелно

Проверете

Куман пред отказ, Барса бара нов тренер

Барселона сериозно размилсува за тренерска смена, бидејќи раководството ја загуби довербат…