Дома Фудбал Останато Братската прегратка на Ибрахимовиќ и Станковиќ 🎥

Братската прегратка на Ибрахимовиќ и Станковиќ 🎥

Црвена Звезда вчера ги освои симпатиите на пошироката фудбалската јавност одигрувајќи одличен натпревар против Милан, сепак тоа не беше доволно црвено-белите да поминат во осминафиналето.

Дејан Станковиќ имаше одличен пречек во Милано од навивачите на Интер каде што ги помина најдобрите денови од играчката кариера. Честитки за одличната игра Станковиќ доби и од Златан Ибрахимовиќ.,

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Мурињо првпат се огласи по отказот во Тотенхем 🎥

Тотенхем вчера соопшти дека Жозе Муињо повеќе не е тренер на тој клуб. Управата на лондонс…