Дома Фудбал Останато Бомба од Анчелоти: Елмас е идеална замена за Модриќ! 🎥

Бомба од Анчелоти: Елмас е идеална замена за Модриќ! 🎥


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓Бомба … Елмас во Реал Мадрид, колку добро звучи еј. Кој го донесе Елмас во Наполи? Анчелоти! Е сега Анчелоти официјално најави дека сака да го донесе Елмас и во Реал Мадрид. Се бара замена за Модриќ…

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Останато

Проверете

Луис Енрике фаворит за тренерското столче во ПСЖ

Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓ Кристоф Галтие сино…