Дома Луд Спорт Балак во ноќен клуб, пред него атрактивни танчерки, а тој гледа Челзи – Сити 🎥

Балак во ноќен клуб, пред него атрактивни танчерки, а тој гледа Челзи – Сити 🎥

Фудбалот е најважната споредна работа на светот, а доказ за тоа е и ова видео кое стана хит на социјалните мрежи.

Поранешниот фудбалер на Челзи, Михаел Балак финалето од Лигата на шампионите го следеше во Ибица.

Тој беше во ноќен клуб, па иако до него танцуваа атрактивни танчерки, тој го гледаше финалето од ЛШ на мобилен.

На крајот можеше и да се радува бидејќи неговиот Челзи победи со 1:0 и стана европски шампион.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Луд Спорт

Проверете

„Историски момент беше денес да се гледа Македонија, срцето ми е полно за Пандев“

Марио Ѓуровски како што најавивме е дел од нашиот експертски кој ги коментира натпреварите…