Дома Офсајд Атрактивната македонска репрезентативка ужива на плажите во Хрватска 📸

Атрактивната македонска репрезентативка ужива на плажите во Хрватска 📸

Репрезентативката на Македонија, Јулија Живиќ деновите од одморот ги поминува во Хрватска, а за овој период објавува фотографии со кои може да се каже дека ги засени и најубавите модели.

Живиќ неколку години е репрезентативка на Македонија, а покрај фудбалот се занимава и со фотомоделство.

Во кариерата настапуваше за Неа Саламина на Кипар и ЖФК Драгон во Македонија.

Фото: Јулија Живиќ (Инстаграм)

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Офсајд

Проверете

Пике брзо си нашол нова љубов – дефанзивецот е во врска со 23-годишна студентка!? 📸

Дефанзивецот на Барселона, Жерар Пике неодамна се раздели со познатата пејачка Шакира, как…