Дома Фудбал Германија Mилер се посрамоти: Не погоди на празен гол 🎥

Mилер се посрамоти: Не погоди на празен гол 🎥


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓Tимот на Баерн го победи Ајнтрахт Франкфурт со 6:1 во првиот натпревар од провото кол ово Бундеслигата.

Lazar Keskinov

Меѓутоа на овој натпревар видовме и едно големо промашување на Томас Милер. Доби прилика Милер да има скоро празен гол пред себе, но место да ја смести топката во мрежата со лоша завршница не успеа да погоди.

Lazar Keskinov

Шансата на Милер можете да ја видите – ТУКА.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Германија

Проверете

Роналдо: Во Манчестер поминував низ лош период, но дознав кои ми се вистинските пријатели

Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим!↓↓↓ Суперѕвездата на Португалија…