Дома Видео Јокиќ се опушти со песна од Мирослав Илиќ 🎥

Јокиќ се опушти со песна од Мирослав Илиќ 🎥

Никола Јокиќ игра уште една одлична сезона во НБА лигата, а сега го привлече вниманието со видео на социјалните мрежи.

На социјалните мрежи беше објавено видео од Јокиќ кој добро се опуштил со песна на познатиот српси пејач Мирослав Илиќ.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Aматерска грешка: Четворица кошаркари на Денвер беа во контра и сите се наместија на „тројка“

Кошаркарите на Денвер Нагетс беа поразени од Вашингтон Визардс со 110:112 во Колорадо. Иак…