Дома Видео Шокантна сцена на ЕП: Навивач скокна од трибини и – ќе го повредеше Роналдо! 🎥

Шокантна сцена на ЕП: Навивач скокна од трибини и – ќе го повредеше Роналдо! 🎥

Шокантна сцена се случи вчера по завршувањето на натпреварот на Португалија и Грузија на Европското првенство.

Веќе видовме дека Германија има проблем на ова Европско првенство со навивачите кои втрчуваат на терен, премногу лесно некако се случува некој да влезе на теренот.


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Сега на социјалните мрежи се појави снимка како еден навивач од трибините скока пред Роналдо додека Португалецот оди кон тунелот. Од реакцијата која ја направи Роналдо можеше да се забележи дека е шокиран од она што му се случи.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Арсенал почна преговори со Фабиан Руиз

Фабиан Руиз минатото лето беше еден од најбараните фудбалери на трансфер пазарот, а тој од…