Дома Видео Харт се посрамоти – прими пацерски гол! 🎥

Харт се посрамоти – прими пацерски гол! 🎥

Поранешниот репрезентативен голман Лорис Кариус се посрамоти со примен пацерски гол.

Харт како голман на Селтик направи кикс кој тешко може да се објасни – погледнете.

Коментари
Прочитајте поврзани статии
Load More In Видео

Проверете

Фудбалерите на Рома му приредија роденденско изненадување на Мурињо 🎥

Жозе Мурињо денес полни 59 години, а фудбалерите и стручниот шаб на Рома му приредија изне…